Close
(0) artikala
Nemate artikala u korpi.
Kategorije
    Filters
    Preferences
    Pretraga

    Kontakt

    Ništa lakše! Kontaktirajte nas putem Online forme na dnu stranice ili putem društvenih mreža. 




    Office



    M.M. Dizdara 14 (Stupine B-14/1)

    75000 Tuzla, Bosna i Hercegovina




    Prodaja (tel/fax): +387 (0)35 366-911

    Otprema (tel/fax): +387 (0)35 366-922

    Servis (tel/fax): +387 (0)35 366-933




    Prodaja: prodaja@genelec.ba

    Sale: sales@genelec.ba

    Marketing: marketing@genelec.ba

    Servis: servis@genelec.ba


    Google Lokacija

    Tuzla Servis



    M.M. Dizdara 14 (Stupine B-14/1)

    75000 Tuzla, Bosna i Hercegovina




    Servis (tel/fax): +387 (0)35 366-933

    email: servis@genelec.ba





    Radno Vrijeme

    08:00 - 17:00 Radnim danom

    08:00 - 16:00 Subotom



    Google Lokacija

    Kontakt putem društvenih mreža



    Stupine Maloprodaja



    M.M. Dizdara 14 (Stupine B-14/1)

    75000 Tuzla, Bosna i Hercegovina




    tel/fax: +387 (0)35 366-941

    email: maloprodaja@genelec.ba




    Radno Vrijeme

    08:00 - 17:00 Radnim danom

    08:00 - 16:00 Subotom


    Google Lokacija

    Omega Maloprodaja



    Omega centar Tuzla (III sprat)

    75000 Tuzla, Bosna i Hercegovina




    tel/fax: +387 (0)35 366-945

    email: mptz2@genelec.ba




    Radno Vrijeme

    09:00 - 21:00 Radnim danom

    09:00 - 18:30 Subotom


    Google Lokacija

    Živinice Maloprodaja



    Tržni centar Omega

    75270 Živinice, Bosna i Hercegovina




    tel/fax: +387 (0)35 366-946

    email: zivinice@genelec.ba




    Radno Vrijeme

    09:30 - 17:00 Radnim danom

    09:30 - 15:00 Subotom


    Google Lokacija

    Lukavac Maloprodaja



    Lukavačkih brigada bb

    75300 Lukavac, Bosna i Hercegovina




    tel/fax: +387 (0)35 366-943

    email: lukavac@genelec.ba




    Radno Vrijeme

    09:30 - 17:00 Radnim danom

    09:30 - 15:00 Subotom


    Google Lokacija


    Mostar Prodaja i Servis



    Vila Neretva, Lacina 5

    88000 Mostar, Bosna i Hercegovina






    Prodaja: +387 (0)36 555-295

    Servis: +387 (0)36 555-296

    email: mostar@genelec.ba




    Radno Vrijeme

    09:00 - 20:00 Radnim danom

    09:00 - 17:00 Subotom


    Google Lokacija

    Ložionička Maloprodaja



    TC Mercator, Ložionička 16

    71000 Sarajevo, Bosna i Hercegovina






    tel/fax: +387 (0)33 408-723

    email: sarajevo@genelec.ba




    Radno Vrijeme

    09:00 - 21:00 Radnim danom i subotom

    10:00 - 18:00 Nedelja


    Google Lokacija

    Dobrinja Maloprodaja



    Tržni centar Mercator Dobrinja

    Bulevar Mimar Sinana br. 1

    71000 Sarajevo, Bosna i Hercegovina





    tel/fax: +387 (0)33 408-983

    email: dobrinja@genelec.ba




    Radno Vrijeme

    09:00 - 21:00 Radnim danom i subotom

    09:00 - 18:00 Nedelja


    Google Lokacija

    Banja Luka Maloprodaja



    TC Mercator Borik, I Sprat

    Aleja Svetog Save br. 69

    78000 Banja Luka, Bosna i Hercegovina




    tel/fax: +387 (0)51 911-011

    email: banjaluka@genelec.ba




    Radno Vrijeme

    09:00 - 21:00 Radnim danom i subotom

    09:00 - 16:00 Nedelja


    Google Lokacija




    *
    *
    *